środa, 26 czerwca 2013

Wakacyjny rozkład jazdy, czyli co Hania będzie robiła latem!

Muszę uporządkować plany wakacyjno-koncertowe, bo jeszcze coś mi ucieknie i przegapię! Mam nadzieję, że starczy czasu i hajsu żeby zjawić się we wszystkich zaplanowanych miejscach, a lista i tak jest dość okrojona. Zrezygnowałam na przykład z koncertu Leonarda Cohena w Łodzi, a serce boli, bo to pewnie ostatnia okazja, żeby usłyszeć i zobaczyć go na żywo…

Ale!

www.odranocka.pl
2 lipca:  OdraNocka: Artur Andrus i Maria Czubaszek, Arsenał, Wrocław

Już całkiem niedługo będę miała okazję uścisnąć rękę panu Arturowi. Nie spocznę dopóki nie zdobędę autografu na książce, płycie i gdzie tam jeszcze mnie się zechce :) www.facebook.com/ReggaelandPlockFestival

12-14 lipca: Reggaeland 2013, Płock

Pierwszy raz jadę na ten festiwal. Będzie najlepszy na świecie, bo jedziemy tam z dziewczynami i robimy regałowy wieczór panieński w otoczce plażowania i słuchania reggae. Cudownie! Przygrywał nam będzie Shaggy, życzenia będą składać bliźniacy z Mellow Mood, którzy są tak nieprzystojni, że aż seksowni. Interesuje mnie też Jahcoustix, przystojniejszy niż chłopcy z MM, i równie utalentowany. Myślę, że Reggaeland ma w tym roku bardzo, bardzo dobry line up, artyści świetni, a cena za trzydniowy karnet zachęcająco niska: 40 zł wraz z polem namiotowym. Opłaca się wielce, ta cena jest wspaniała. Dałabym te cztery dychy za usłyszenie samego śmiechu Shaggy’ego. Ilokrotnie go słyszę, uśmiecham się szeroko. A teraz usłyszę na żywo. I ten okrzyk: "SHAGGYYY! HA HA HA!" Oj, będzie pięknie.www.rockville.pl
30 lipca: Deep Purple, Hala Stulecia, Wrocław

Tego chyba nie muszę tłumaczyć. Słucham od dziecięcia i fascynuję się non stop. Nie znam jeszcze nowej płyty, bo jakoś cały czas wystarcza mi In Rock ;D Byli już kilka razy we Wrocławiu, jednak nie dane mi było uczestniczenie w tych koncertach. Tym razem nie mam zamiaru płakać następnego dnia po koncercie, że nie byłam, oglądając filmiki w necie. Tym razem będę wyć z emocji podczas koncertu! 


www.facebook.com/RegalowiskoBielawa

22-24 sierpnia: Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal, Bielawa

Znów festiwal reggae? Dlaczego nie! Niecałe dwie godziny jazdy samochodem i Bielawo witaj, witajcie góry i plażo! Przede wszystkim chcę zobaczyć Alborosie, Israel Vibration (zespół z ciekawą historią), wysokiego na dwa metry Ras Lutę z dreadami do kolan i kilku innych panów.

31 sierpnia: wRock for freedom – Goran Bregovic, Wrocław

www.ethnojazz.pl
Wisienka na torcie na koniec. Jego koncertowi poświęciłam jedną z pierwszych notek na tym blogu. A może i pierwszą? Koncert był wspaniały, energią naładował na bardzo długo, ale od tego czasu energia już opadła, więc bardzo dobrze, że znów przyjeżdża. Nie odpuszczę na 100 %. Jeśli ktoś lubi bałkańskie rytmy, to koniecznie proszę maszerować na koncert Gorana do Wrocławia! Nogi będą bolały, i jestem pewna, że wszyscy po tym koncercie zarażą się bałkańskimi rytmami i będą im wierni na zawsze. 


Czy kogoś z czytelników (halo, jest tu ktoś?!) spotkam na wyżej wymienionych wydarzeniach, które będę z uśmiechem wspominać długo, długo? :) Pozdrawiam wakacyjnie, ostatni egzamin za mną! 

5 komentarzy:

 1. Hania, ale Ty powiedz później, zdradź sekret, gdzie Ci się ten Andrus podpisze! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Heeej! Zobaczyłam na fejsie tytuł i od razu "przyleciałam" zobaczyć, czy wybierasz się na Deep Purple! :D No i patrz! :) Również chcę być na tym koncercie, bilety już mam od stycznia ale to m.in za sprawą supportu - jak się dowiedziałam kto gra ;D A Ty masz już kupione? Już się nie mogę oczywiście doooooczeeeekać!!!! :) No to życzę nam udanej zabawy 30.07 ;-)))


  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Biletów jeszcze nie mam, ale na 100 % będę na tym koncercie. Myślę, że support jest niczym w porównaniu z Deep Purple ;) Będzie świetnie :)

   Usuń
 3. Halooo, a chociaż wiesz kto jest supportem, że od razu: "niczym"?...
  Marta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marta, wiem kto jest supportem. "Niczym" w porównaniu z Deep Purple, nie niczym w rozumieniu ogólnym. :)

   Usuń